Norite užsakyti? Susisiekite


+370 671 99709
info@partysiena.lt
Įgulos g. 3 (Adoto verslo centras),
LT-47412 Domeikava, Kauno r., Lietuva
Foto sienelės ir plakatai > Foto sienelė  > Foto siena vaikams
Paw Patrol foto siena

Foto siena vaikams

Gimtadieniai, krikštynos, pirmoji komunija – tai svarbiausi įvykiai vaikų gyvenime, kuriuos galite papuošti žavingomis foto sienelėmis. Dažniausiai ši foto sienelė tampa didžiausia šventės puošmena ir traukos centru. Be to, nusifotografuoti prie tokios foto sienelės yra tikra atrakcija. Kiek džiaugsmo ir gražių akimirkų bus užfiksuota nuotraukose!
Gaminame spalvingas foto sieneles vaikų šventėms su mėgstamais vaikų personažais, jūsų pasirinktomis spalvomis, net gi nuotraukomis. Galime pagaminti bet kokio dizaino foto sieneles pagal jūsų pageidavimus ar jūsų atsiųstus pavyzdžius.
Esame pagaminę daugybę įvairių foto sienelių dizainų pavyzdžių, kuriuos galite peržiūrėti čia. Esamus pavyzdžius galime pritaikyti pagal jūsų pageidavimus: pakeisti spalvas, tekstus, ikonas ir kitus grafinius elementus.
Foto siena vaikams
Maketo kaina jau yra įskaičiuota į gamybos kainą. Kiek kainuoja foto sienelių gamyba rasite čia.
Paprastai klientai renkasi nedidelio dydžio foto sieneles 1x2m ant popieriaus. Galime pagaminti vertikalų ir horizontalų variantą. Gaminame ant kokybiško, standaus, itin balto plačiaformačio popieriaus.

Foto siena ant popieriaus

Jeigu šventė vyksta lauke, tuomet tikslinga būtų rinktis foto sienelę, pagamintą ant tento, nes jai yra nebaisios jokios oro sąlygos. Be to, jos tvirtinimas paprastesnis, nes pagaminame su žiedeliais šonuose, todėl ją galima pririšti, prikalti ar priklijuoti.
Renkantis foto sienelės maketą vaikui, atsižvelkite į vaiko pomėgius. Galbūt jam patinka kažkoks personažas, konkreti spalva ar veikla. O galbūt esate nusimatę švęsti teminį gimtadienį, pvz, piratų ar Ledo šalies tema. Galime įgyvendinti visus jūsų pageidavimus!
Maketuojant foto sienelę vaikams, taip pat reiktų nuspręsti, ar foto sienelėje turi būti teksto. Svarbu, kad tekstas nebūtų per žemai ir jo neužstotų atsistoję prie foto sienelės nusifotografuoti svečiai.
Šiuo metu taip pat itin populiaru papuošti saldų stalą su žavingu fonu – plakatu. Galime pagaminti jį su užrašu ar tik su pasirinktais elementais, spalvomis ar personažais. Vaikai  atsimins gražiai įamžintas akimirkas iš stilingai papuoštos šventės vietos. Paprastai tokį plakatą gaminame ant popieriaus, tačiau galime pagaminti ir ant plastikinių lentelių.

Foto plakatas saldžiam stalui

Jeigu norite užsakyti, lauksime jūsų žinutės el. paštu info@partysiena.lt

 

 

Avatar

partysiena