Norite užsakyti? Susisiekite


+370 671 99709
info@partysiena.lt
Įgulos g. 3 (Adoto verslo centras),
LT-47412 Domeikava, Kauno r., Lietuva

Dažniausiai užduodami klausimai

01 Popierius ar tentas?

Popierius tinka nedidelėms kompanijoms ir patalpoms, nes jį riboja dydis (didžiausias 1×2 m ). Be to, popierinį fotografavimosi plakatą lengva pritvirtinti prie sienos tiesiog su lipnia juostele ar guma.

Tentas nėra ribojamas dydžio, todėl galime pagaminti bet kokio dydžio. Jis yra storesnis, todėl gali būti naudojamas ir lauke. Gali būti su arba be tvirtinimo skylių šonuose. Tentą galima pritvirtinti su lipnia juostele arba virvelėmis, jeigu ant tento yra tvirtinimo skylės.

02 Koks dydis tinkamiausias?

Tai labai individualu ir priklauso nuo šventės vietos. Jeigu šventė nedidelė, tai gali užtekti ir 1×2 m dydžio, nes prie jo vienu metu telpa nusifotografuoti iki 2 žmonių.

Populiariausias dydis yra 2×2 m, prie jo telpa nusifotografuoti iki 5 žmonių. Daugiau nei 1 m  dydžio foto sieneles gaminame tik ant tento.

Ant tento galime pagaminti įvairaus dydžio foto sienas. Nuo dydžio priklauso ir kaina.

03 Šviesus ar tamsus fonas?

Labai didelio skirtumo nuotraukų kokybei fono spalva nesudaro, tiesiog rinkitės, kas jums gražiau. Tačiau šviesus fonas geriau atrodys patalpose, kuriose yra prastas apšvietimas arba tamsios sienos. Ant šviesaus fono taip pat mažiau matosi fotoaparato blykstės atspindžiai.

04 Kiek laiko užtrunka gamyba?

Foto sienelę ant popieriaus pagaminame per 2-3 d.d.

Foto sienelę ant tento pagaminame per 3-5 d.d.

05 Kaip atsiimti?

Foto sieneles siunčiame per kurjerį. Siuntimo kaina 5 €. Susukame ant tūtos, todėl foto sienelės atkeliauja saugiai.

Atsiimkite patys 5 min. nuo „Megos” adresu: Įgulos g. 3-207 (Adoto verslo centras), LT-47412 Domeikava, Kauno r. (prieš atvykstant suderinti atsiėmimo laiką tel +370 671 99709).

06 Kaip užsakyti?

Norėdami užsakyti, parašykite mums el. paštu info@partysiena.lt, surašykite savo pageidavimus, o mes jums atsiųsime maketą peržiūrai.

07 Ar turite stovų?

Gaminame tik foto sieneles, stovų neturime. Foto sienelė ant tento bus pagaminta su žiedeliais šonuose, todėl galėsite ją pririšti, prikalti ar priklijuoti.