Norite užsakyti? Susisiekite


+370 671 99709
info@partysiena.lt
Įgulos g. 3 (Adoto verslo centras),
LT-47412 Domeikava, Kauno r., Lietuva
Foto sienelės ir plakatai > Slapukų politika

Slapukų politika

Informuojame, kad, lankantis puslapyje www.partysiena.lt, jūsų kompiuteryje saugomi slapukai. Jie skirti informacijai perduoti elektroninių ryšių tinklu. Galite ištrinti arba blokuoti visus šiuos slapukus savo naršyklės nustatymuose, tačiau šiuo atveju dalis svetainės funkcijų neveiks. Sutikdami su www.partysiena.lt sąlygomis, sutinkate, kad aukščiau minėta informacija būtų saugoma Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant internetinėje svetainėje. Slapukai padeda atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums gerinti internetinės svetainės funkcionalumą, lengvinti naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose.

Kam naudojami slapukai?

Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukus taip pat naudojame siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį, pateikti Jums aktualiausius pasiūlymus. Slapukais mes analizuojame Jūsų naršymo istoriją ir šiuos duomenis naudojame siekiant sudaryti Jums dar geresnes sąlygas pasiūloje, pateikti tinkamiausius reklaminius ir komercinius pasiūlymus. Jūsų nuasmeninti naršymo duomenys, pagal kuriuos, negalima nustatyti asmenybės, gali būti perduoti reklamos paslaugų partneriams.

Kokius slapukus mes naudojame?

Techniniai slapukai

Techniniai slapukai padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos turinį Jūsų įrenginyje. Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.

Funkciniai slapukai

Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti interneto svetainės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą, padaryti interneto svetainę bei mobiliąją aplikaciją patogią bei efektyvią Jūsų naudojimui.

Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.

Analitiniai slapukai

Analitiniais slapukais mes siekiame geriau pažinti mūsų interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos lankytojus, kad galėtume kuo efektyviau pritaikyti mūsų interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos veikimą prie Jūsų poreikių. Analitinių slapukų pagalba analizuojame savo veiklą ką darome teisingai, o ką turime tobulinti. Analitinių slapukų pagalba mes didiname savo veiklos produktyvumą, kad Jūsų apsilankymai mūsų elektorinėje parduotuvėje ar mobiliojoje aplikacijoje Jums būtų naudingi, o prekės aktualios. Analitinių slapukų surinkta informacija yra bendrinė ir nėra individualizuota.

Tiksliniai (komerciniai) slapukai

Tikslinius (komercinius) slapukus naudojame siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, akcijas, kurios būtų Jums patrauklios. Tiksliniais slapukais analizuojama kliento naršymo istoriją, elgseną ir šie duomenys naudojami siekiant pateikti individualizuotus komercinius pasiūlymus.

Trečiųjų šalių naudojami slapukai

Esame kruopščiai patikrinę ir atrinkę partnerių sąrašą, kurie yra įsidiegę papildomus slapukus, kurie neturi galimybės pasiekti Jūsų asmens duomenų ir negali būti susieti su konkrečia asmenybe, tačiau įgalina užtikrinti sklandų paslaugos teikimą.

Jūs taip pat galite bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo pateikdami mums prašymą elektroniniu paštu info@partysiena.lt. Jei atšauksite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo Jūs taip pat turėsite ištrinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus.

Svarbu žinoti, kad naudotis svetaine atsisakius techninių, funkcinių ir analitinių slapukų nebus galima, todėl slapukų trinti ar blokuoti nerekomenduojame.

Kaip pakeisti slapukų nustatymus?

Pakeitę naršyklės nustatymus, bet kada galite priimti arba atmesti tam tikrus slapukus.

Jei pageidaujate, kad slapukai nebūtų saugomi jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, naršyklės nustatymuose galite pasirinkti gauti pranešimą prieš išsaugant slapukus. Taip pat galite nustatyti, kad naršyklė vienu metu atmestų visus arba tik kai kuriuos slapukus. Slapukus, kurie jau yra išsaugoti jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, visada galite ištrinti. Atminkite, kad tokiu atveju turėsite pasirinkti kiekvienos naudojamos naršyklės ir įrenginio nustatymus.

Kiekviena naršyklė turi skirtingus nustatymų pakeitimo žingsnius. Jei reikia, naudokite naršyklės pagalbos funkciją, kad teisingai pasirinktumėte nustatymus.

Slapukais surinkti jūsų asmens duomenys yra tvarkomi laikantis ES bendrojo duomenų apsaugos reglamento, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių teisės aktus, nuostatų. asmens duomenų apsaugos. Vadovaudamiesi galiojančių teisės aktų reikalavimais, taikome saugumo priemones, kad Jūsų asmeniniai duomenys nebūtų atskleisti ir kad jie nebūtų naudojami neteisėtai.

Pirkėjas išreiškia savo išankstinį laisvanorišką sutikimą leisti www.partysiena.lt įrašyti slapukus spausdamas mygtuką „SUTINKU“ žemiau nurodytu būdu: „Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.”