Norite užsakyti? Susisiekite


+370 671 99709
info@partysiena.lt
Įgulos g. 3 (Adoto verslo centras),
LT-47412 Domeikava, Kauno r., Lietuva
Foto sienelės ir plakatai > Foto sienelė  > Kaip išsirinkti foto sienelę?
Foto siena ant tento

Kaip išsirinkti foto sienelę?

Foto siena – tai šiuo metu itin populiari šventinė dekoracija, prie kurios galima fotografuotis arba tiesiog papuošti šventės vietą.
Prieš renkantis foto sienelę, svarbu nuspręsti, koks dydis jums reikalingas. Tai padarykite įvertinę savo šventės vietą, kur statysite ar kabinsite foto sieną. Taip pat foto sienelės dydį rekomenduojame pasirinkti pagal svečių kiekį. Jeigu tai nedidelė šventė, pvz, vaikų gimtadienis, pilnai gali užtekti 1×2 m foto sienelės ant popieriaus. Tačiau jeigu šventėje dalyvauja daugiau žmonių, optimaliausias foto sienelės dydis būtų 2×2 m ar didesnis. Prie 2x2m foto sienos telpa nusifotografuoti iki 5 žmonių.
Renkantis foto sienelę taip pat svarbu įvertinti šventės vietos apšvietimą. Jeigu šventė vyks lauke, tuomet foto sienelės fono spalvai tai neturės jokios įtakos, tačiau jeigu šventės vieta vyks patalpoje, kurioje nėra gero apšvietimo, tokiu atveju rekomenduotume pasirinkti šviesaus fono foto sienelės dizainą. Tokia foto siena atrodys ryškiai nuotraukose ir ant jos nebus atspindžių nuo fotoaparato blykstės. Jeigu šventės vieta gerai apšviesta, tuomet gražiai nuotraukose atrodo ir tamsaus ar juodo fono fotografavimosi plakatai.

Foto sienelės dizainas

Dizaino elementų pasirinkimas yra skonio reikalas. Galime pagaminti foto sienas su tekstais, nuotraukomis ar ikonėlėmis.
Esame pagaminę daugybę įvairių foto sienelių dizainų pavyzdžių, kuriuos galite peržiūrėti čia. Esamus pavyzdžius galime pritaikyti pagal jūsų pageidavimus: pakeisti spalvas, tekstus, ikonas ir kitus grafinius elementus.
Galime pagaminti bet kokio dizaino foto sieneles pagal jūsų pageidavimus ar jūsų atsiųstus pavyzdžius. Maketo kaina jau yra įskaičiuota į gamybos kainą. Kiek kainuoja foto sienelių gamyba rasite čia.

Popierius ar tentas?

Popierinės foto sienos tinka nedidelėms kompanijoms ar esant mažai erdvei, nes jį riboja dydis (didžiausias 1×2 m). Popierinį fotografavimosi plakatą lengva pritvirtinti prie sienos tiesiog su lipnia juostele ar lipnia guma. Gaminame ant standaus (250 gsm) kokybiško balto popieriaus.
Tentas nėra ribojamas dydžio, jis yra storesnis, todėl gali būti naudojamas ir lauke. Gali būti su arba be tvirtinimo skylių šonuose. Tentą galima pritvirtinti su lipnia juostele arba virvelėmis, jeigu ant tento yra tvirtinimo skylės.
Avatar

partysiena