Norite užsakyti? Susisiekite


+370 671 99709
info@partysiena.lt
Įgulos g. 3 (Adoto verslo centras),
LT-47412 Domeikava, Kauno r., Lietuva
Foto sienelės ir plakatai > Foto sienelė  > Kaip išsirinkti foto sienos dizainą?
Kaip išsirinkti foto sienelės dizainą?

Kaip išsirinkti foto sienos dizainą?

Foto siena – tai gražus šventės atributas, prie kurio fotografuojasi svečiai. Gražios nuotraukos išlieka visa gyvenimui. Be to, tai ir smagi atrakcija, nes fotografavimosi plakatas ne tik stilingai papuoš šventę, bet ir bus puiki vieta bendrai svečių nuotraukai. 
Didžiausias iššūkis renkantis foto sienelę yra nuspręsti, kokio maketo norėtumėte. Renkantis foto sienelės dizainą  svarbu įvertinti šventės vietos apšvietimą. Jeigu šventė vyks lauke, tuomet foto sienelės fono spalvai tai neturės jokios įtakos, tačiau jeigu šventės vieta vyks patalpoje, kurioje nėra gero apšvietimo, tokiu atveju rekomenduotume pasirinkti šviesaus fono foto sienelės dizainą. Tokia foto siena atrodys ryškiai nuotraukose ir ant jos nebus atspindžių nuo fotoaparato blykstės. Jeigu šventės vieta gerai apšviesta, tuomet gražiai nuotraukose atrodo ir tamsaus ar juodo fono fotografavimosi plakatai.
Foto sienelės makete nerekomenduojame naudoti labai daug skirtingų elementų, nes tuomet foto sienelė gali atrodyti netvarkingai. Taip pat visi pagrindiniai didelių gabaritų tekstai turėtų būti kuo aukščiau, kad atsistoję svečiai jų neužstotų.
Mąstant apie foto sienelės dizainą taip pat svarbu suderinti spalvas. Jei tai foto sienelė skirta suaugusiam žmogui, rekomenduojame nenaudoti makete daugiau nei 3-4 spalvų. Kitu atveju foto sienelė gali tapti per marga, nebetenkama elegantiškumo. Jei foto sienelė skirta vaikams, tuomet spalvingumas yra net gi būtinas, kad foto sienelė taptų kuo žaismingesnė.
Foto sienelės makete galime panaudoti įvairias ikonas, tekstus, nuotraukas ir kt. Esame pagaminę daugybę įvairių foto sienelių dizainų pavyzdžių, kuriuos galite peržiūrėti čia. Esamus pavyzdžius galime pritaikyti pagal jūsų pageidavimus: pakeisti spalvas, tekstus, ikonas ir kitus grafinius elementus.

Galime pagaminti bet kokio dizaino foto sieneles pagal jūsų pageidavimus ar jūsų atsiųstus pavyzdžius. Maketo kaina jau yra įskaičiuota į gamybos kainą. Kiek kainuoja foto sienelių gamyba rasite čia.
Galime pagaminti foto sieneles įvairioms progoms: gimtadieniams ir jubiliejams, mergvakariams ar bernvakariams, šimtadieniui ar išleistuvėms, krikštynoms, pirmajai komunijai, vestuvėms, įmonių šventėms ir renginiams, sužadėtuvėms ir kt.
Jeigu norite užsakyti, lauksime jūsų žinutės el. paštu info@partysiena.lt

 

 

Avatar

partysiena